DETAIL spoje: 505218 / 6

Základní informace:

Linka: 505218IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 218, Vítkov-Žižníkov-Sokolská-Hlavní nádraží-Obecní les
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51054 24 0 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 23 0 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 22 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 21 2 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51474 20 2 km Česká Lípa,,Erbenova CL 2001  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 18 2 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 16 3 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52216 15 3 km Česká Lípa,,Chelčického CL 2001  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52051 14 3 km Česká Lípa,,Partyzánská CL 2001  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53339 13 3 km Česká Lípa,,Svárov CL 2001  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53340 12 4 km Česká Lípa,,Českých bratří CL 2001  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53514 11 5 km Česká Lípa,,Nový Žizníkov CL 2001  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53520 10 5 km Česká Lípa,,Žizníkovský rybník CL 2001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52211 9 6 km Česká Lípa,Žizníkov, CL 2001  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54609 6 7 km Česká Lípa,Dobranov,západ CL 2001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53519 5 8 km Česká Lípa,Dobranov, CL 2001  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53518 4 8 km Česká Lípa,Dobranov,střed CL 2001  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53517 3 8 km Česká Lípa,,Dobranovský potok CL 2001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53516 2 9 km Česká Lípa,Dobranov,jih CL 2001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53515 1 10 km Česká Lípa,Vítkov, CL 2001  7:26 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 2.1.2019, 1.2.2019, od 4.3.2019 do 8.3.2019, 18.4.2019, od 1.7.2019 do 30.8.2019, od 29.10.2019 do 30.10.2019