DETAIL spoje: 505224 / 15

Základní informace:

Linka: 505224IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 224, Hlavní nádraží-Sokolská-Sídliště Špičák
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51054 1 0 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 2 1 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 3 1 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 4 2 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51474 5 2 km Česká Lípa,,Erbenova CL 2001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 7 2 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 8 3 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49452 9 3 km Česká Lípa,,Žitavská CL 2001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54382 10 4 km Česká Lípa,,Gymnázium CL 2001  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54383 11 4 km Česká Lípa,,Na Výsluní CL 2001  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54382 12 4 km Česká Lípa,,Gymnázium CL 2001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49452 13 5 km Česká Lípa,,Žitavská CL 2001  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 14 5 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53336 15 6 km Česká Lípa,,Jana Wericha CL 2001  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53335 16 6 km Česká Lípa,,Dlouhá CL 2001  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53334 17 6 km Česká Lípa,,Sídliště Špičák CL 2001  7:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,