DETAIL spoje: 505225 / 126

Základní informace:

Linka: 505225IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 225, Hlavní nádraží-Sokolská-Na Výsluní
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 54383 16 0 km Česká Lípa,,Na Výsluní CL 2001 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54382 15 0 km Česká Lípa,,Gymnázium CL 2001 17:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49452 14 1 km Česká Lípa,,Žitavská CL 2001 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 13 1 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001 17:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 7 2 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51461 6 2 km Česká Lípa,,Svatého Kříže CL 2001 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 4 3 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 3 4 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 2 4 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 1 5 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001 17:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- nejede 24.12.2019