DETAIL spoje: 505225 / 2

Základní informace:

Linka: 505225IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 225, Hlavní nádraží-Sokolská-Na Výsluní
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 54383 16 0 km Česká Lípa,,Na Výsluní CL 2001  3:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54382 15 0 km Česká Lípa,,Gymnázium CL 2001  3:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49452 14 1 km Česká Lípa,,Žitavská CL 2001  3:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 13 1 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001  3:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53336 12 2 km Česká Lípa,,Jana Wericha CL 2001  3:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53335 11 2 km Česká Lípa,,Dlouhá CL 2001  3:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53334 10 2 km Česká Lípa,,Sídliště Špičák CL 2001  3:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53335 9 2 km Česká Lípa,,Dlouhá CL 2001  3:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53336 8 2 km Česká Lípa,,Jana Wericha CL 2001  3:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 7 3 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001  3:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51461 6 3 km Česká Lípa,,Svatého Kříže CL 2001  3:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 4 4 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001  3:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4769 3 5 km Česká Lípa,,Hrnčířská CL 2001  4:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51463 2 5 km Česká Lípa,,Bulharská CL 2001  4:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51054 1 6 km Česká Lípa,,Hlavní nádraží CL 2001  4:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,