DETAIL spoje: 505232 / 2

Základní informace:

Linka: 505232IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 232, Sídliště Lada-Havířská-Obecní les-Litoměřická-Svatopluka Čecha
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4776 11 0 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54726 10 1 km Česká Lípa,,U Jatek CL 2001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 9 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 8 2 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63502 7 3 km Česká Lípa,,Peklo CL 2001  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 6 4 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53324 5 10 km Česká Lípa,,Sídliště Sever CL 2001  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53327 4 10 km Česká Lípa,,Havířská CL 2001  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53329 3 10 km Česká Lípa,,Jáchymovská CL 2001  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53332 2 11 km Česká Lípa,,K Rozvodně CL 2001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 11 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001  6:31 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v sobotu,
- nejede 6.7.2019, 28.9.2019