DETAIL spoje: 505232 / 3

Základní informace:

Linka: 505232IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 232, Sídliště Lada-Havířská-Obecní les-Litoměřická-Svatopluka Čecha
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 0 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53332 2 0 km Česká Lípa,,K Rozvodně CL 2001  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53329 3 1 km Česká Lípa,,Jáchymovská CL 2001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53327 4 1 km Česká Lípa,,Havířská CL 2001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53324 5 1 km Česká Lípa,,Sídliště Sever CL 2001  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 6 7 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63502 7 8 km Česká Lípa,,Peklo CL 2001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 8 9 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 9 9 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54726 10 10 km Česká Lípa,,U Jatek CL 2001  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 11 11 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001  6:53 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,