DETAIL spoje: 505232 / 5

Základní informace:

Linka: 505232IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 232, Sídliště Lada-Havířská-Obecní les-Litoměřická-Svatopluka Čecha
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 0 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53332 2 0 km Česká Lípa,,K Rozvodně CL 2001 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53329 3 1 km Česká Lípa,,Jáchymovská CL 2001 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53327 4 1 km Česká Lípa,,Havířská CL 2001 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53324 5 1 km Česká Lípa,,Sídliště Sever CL 2001 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 6 7 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63502 7 8 km Česká Lípa,,Peklo CL 2001 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 8 9 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 9 9 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54726 10 10 km Česká Lípa,,U Jatek CL 2001 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 11 11 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001 13:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v sobotu,