DETAIL spoje: 505232 / 6

Základní informace:

Linka: 505232IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 232, Sídliště Lada-Havířská-Obecní les-Litoměřická-Svatopluka Čecha
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4776 11 0 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001 22:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54726 10 1 km Česká Lípa,,U Jatek CL 2001 22:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 9 2 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 22:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 8 2 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 22:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63502 7 3 km Česká Lípa,,Peklo CL 2001 22:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 6 4 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53324 5 10 km Česká Lípa,,Sídliště Sever CL 2001 22:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53327 4 10 km Česká Lípa,,Havířská CL 2001 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53329 3 10 km Česká Lípa,,Jáchymovská CL 2001 22:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53332 2 11 km Česká Lípa,,K Rozvodně CL 2001 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52213 1 11 km Česká Lípa,,Sídliště Lada CL 2001 22:31 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede od 24.12.2019 do 25.12.2019, 31.12.2019