DETAIL spoje: 505234 / 4

Základní informace:

Linka: 505234IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 234, Sídliště Špičák-Sokolská-Obecní les-Litoměřická-Svatopluka Čecha
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4776 11 0 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54726 10 0 km Česká Lípa,,U Jatek CL 2001 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 9 1 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 8 2 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63502 7 3 km Česká Lípa,,Peklo CL 2001 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 6 4 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54642 5 9 km Česká Lípa,,Sokolská CL 2001 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51460 4 10 km Česká Lípa,,Moskevská CL 2001 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53336 3 11 km Česká Lípa,,Jana Wericha CL 2001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53335 2 11 km Česká Lípa,,Dlouhá CL 2001 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53334 1 11 km Česká Lípa,,Sídliště Špičák CL 2001 14:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v sobotu,
- nejede 6.7.2019, 28.9.2019