DETAIL spoje: 505235 / 1

Základní informace:

Linka: 505235IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 235, Na Výsluní-Bardějovská-Obecní les-Litoměřická-Svatopluka Čecha
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 54383 1 0 km Česká Lípa,,Na Výsluní CL 2001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54382 2 0 km Česká Lípa,,Gymnázium CL 2001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49452 3 0 km Česká Lípa,,Žitavská CL 2001  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 4 1 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 5 2 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 6 7 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63502 7 8 km Česká Lípa,,Peklo CL 2001  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 8 9 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 9 10 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54726 10 10 km Česká Lípa,,U Jatek CL 2001  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4776 11 11 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001  5:42 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v sobotu,