DETAIL spoje: 505235 / 6

Základní informace:

Linka: 505235IDOS
Název: MHD Česká Lípa, linka 235, Na Výsluní-Bardějovská-Obecní les-Litoměřická-Svatopluka Čecha
Dopravce: BusLine MAD Česká Lípa s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna Česká Lípa

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 4776 11 0 km Česká Lípa,,Svatopluka Čecha CL 2001 22:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54726 10 1 km Česká Lípa,,U Jatek CL 2001 22:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4759 9 1 km Česká Lípa,,Dubická CL 2001 22:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49451 8 2 km Česká Lípa,,Litoměřická CL 2001 22:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63502 7 3 km Česká Lípa,,Peklo CL 2001 22:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 45731 6 4 km Česká Lípa,,Obecní les CL 2001 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53232 5 9 km Česká Lípa,,Purkyňova - nemocnice CL 2001 22:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 4774 4 10 km Česká Lípa,,Bardějovská CL 2001 22:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49452 3 11 km Česká Lípa,,Žitavská CL 2001 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54382 2 11 km Česká Lípa,,Gymnázium CL 2001 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54383 1 11 km Česká Lípa,,Na Výsluní CL 2001 22:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, v neděli a ve státem uznané svátky,
- nejede od 24.12.2019 do 25.12.2019, 31.12.2019