DETAIL spoje: 530141 / 4

Základní informace:

Linka: 530141IDOS
Název: Liberec-Rýnovice-Mšeno-Jablonec n.Nisou
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 34 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 7) JN 1001  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12428 33 1 km Jablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května JN 1001  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12438 31 1 km Jablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové JN 1001  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 30 2 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, (stanoviště 2) JN 1001  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51721 29 3 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. JN 1001  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51722 28 3 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,Pasecké nám. JN 1001  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 27 3 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12432 26 3 km Jablonec n.Nisou,,Bižuterie JN 1001  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51784 25 4 km Jablonec n.Nisou,,U Přehrady JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 22 4 km Jablonec n.Nisou,,Jablonex JN 1001  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51725 21 5 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička JN 1001  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 20 5 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola JN 1001  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51726 19 6 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena JN 1001  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12450 18 6 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh JN 1001  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47816 17 7 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha JN 1001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54870 16 7 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,křiž. JN 1001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12448 15 8 km Jablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná JN 1001  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 12 11 km Liberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště LI 0001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 11 12 km Liberec,,Východní LI 0001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 10 13 km Liberec,,U Lomu (stanoviště 2) LI 0001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 9 13 km Liberec,,Textilana LI 0001  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 7 15 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 6 16 km Liberec,,Babylon LI 0001  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 18 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 19 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 20 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 21 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,