DETAIL spoje: 530141 / 4

Základní informace:

Linka: 530141IDOS
Název: Liberec-Rýnovice-Mšeno-Jablonec n.Nisou
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 33 0 km Jablonec n.Nisou ,,aut.nádr. (stanoviště 7) JN 1001  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51773 32 1 km Jablonec n.Nisou ,,Podhorská Vikýř JN 1001  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12438 31 1 km Jablonec n.Nisou ,,nám.B.Němcové JN 1001  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 30 2 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky , (stanoviště 2) JN 1001  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51721 29 3 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky ,nádr. JN 1001  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51722 28 3 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky ,Pasecké nám. JN 1001  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 27 3 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky ,ELP JN 1001  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12432 26 4 km Jablonec n.Nisou ,,Bižuterie JN 1001  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51784 25 4 km Jablonec n.Nisou ,,U Přehrady JN 1001 | | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 22 5 km Jablonec n.Nisou ,,Jablonex JN 1001  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51725 21 6 km Jablonec n.Nisou ,Mšeno ,kaplička JN 1001  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 20 6 km Jablonec n.Nisou ,Mšeno ,škola JN 1001  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51726 19 7 km Jablonec n.Nisou ,Mšeno ,U Jelena JN 1001  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12450 18 7 km Jablonec n.Nisou ,Rýnovice ,Ostrý Roh JN 1001  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47816 17 8 km Jablonec n.Nisou ,Rýnovice ,samoobsluha JN 1001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54870 16 8 km Jablonec n.Nisou ,Rýnovice ,křiž. JN 1001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12448 15 9 km Jablonec n.Nisou ,Lukášov ,Cihelná JN 1001  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 12 12 km Liberec ,Starý Harcov ,kynolog.cvičiště LI 0001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 11 13 km Liberec ,,Východní LI 0001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 10 14 km Liberec ,,U Lomu (stanoviště 2) LI 0001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 9 15 km Liberec ,,Textilana LI 0001  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47496 8 15 km Liberec ,,poliklinika LI 0001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 7 16 km Liberec ,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 6 17 km Liberec ,,Babylon LI 0001  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 4 19 km Liberec ,,Garáže ČSAD LI 0001  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 3 20 km Liberec ,,Kavkazská LI 0001  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 2 21 km Liberec ,,U Slunného potoka LI 0001  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 1 21 km Liberec ,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:35 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech