DETAIL spoje: 530341 / 104

Základní informace:

Linka: 530341IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Frýdštejn-Turnov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 28 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 9) SM 3001 13:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 26 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 10) SM 3001 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 25 3 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 24 3 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 13:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53569 23 4 km Turnov,,Vesecko hl.sil. SM 3001 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37137 21 5 km Turnov,Malý Rohozec,pivovar SM 3001 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13010 20 6 km Jenišovice,,Steblík JN 3040 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13008 19 7 km Jenišovice,, JN 3040 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14148 16 8 km Frýdštejn,Kaškovice, JN 1021 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30135 15 9 km Frýdštejn,Roudný, JN 1021 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39929 14 10 km Frýdštejn,Voděrady, JN 1021 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7935 13 12 km Frýdštejn,,náves (stanoviště 2) JN 1021 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7934 12 13 km Frýdštejn,,na Barborce JN 1021 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30703 11 15 km Pulečný,Kopanina,rozhledna JN 1022 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30701 10 16 km Pulečný,Klíčnov, JN 1022 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5371 9 18 km Dalešice,, JN 1022 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5372 8 19 km Dalešice,,na kopci JN 1022 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20485 7 20 km Maršovice,,odb. JN 1017 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 6 21 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 5 22 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 4 23 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 3 24 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 2 25 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 25 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. JN 1001 14:13 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,