DETAIL spoje: 530341 / 18

Základní informace:

Linka: 530341IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Frýdštejn-Turnov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

530341 / 18

Základní informace:

Linka: 530341IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Frýdštejn-Turnov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

530341 / 18

Základní informace:

Linka: 530341IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Frýdštejn-Turnov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 29 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 9) SM 3001 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 28 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 9) SM 3001 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 27 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 10) SM 3001 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 26 3 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 26 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 10) SM 3001 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 25 3 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 25 3 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 24 3 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53569 24 4 km Turnov,,Vesecko hl.sil. SM 3001 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53569 23 4 km Turnov,,Vesecko hl.sil. SM 3001 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37137 22 5 km Turnov,Malý Rohozec,pivovar SM 3001 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13010 21 6 km Jenišovice,,Steblík JN 3040 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37137 21 5 km Turnov,Malý Rohozec,pivovar SM 3001 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13008 20 7 km Jenišovice,, JN 3040 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13010 20 6 km Jenišovice,,Steblík JN 3040 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13008 19 7 km Jenišovice,, JN 3040 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13009 19 8 km Jenišovice,,Marjánka JN 3040 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13009 18 8 km Jenišovice,,Marjánka JN 3040 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31477 18 10 km Frýdštejn,Sestroňovice,odb. JN 1021 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31477 17 10 km Frýdštejn,Sestroňovice,odb. JN 1021 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7935 13 11 km Frýdštejn,,náves (stanoviště 2) JN 1021 14:54 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7934 12 12 km Frýdštejn,,na Barborce JN 1021 15:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30703 11 14 km Pulečný,Kopanina,rozhledna JN 1022 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30701 10 16 km Pulečný,Klíčnov, JN 1022 15:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5371 9 17 km Dalešice,, JN 1022 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5372 8 18 km Dalešice,,na kopci JN 1022 15:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20485 7 19 km Maršovice,,odb. JN 1017 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 6 20 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 5 21 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 4 23 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 3 23 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 24 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. JN 1001 15:21 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, - Spoj jede v pracovních dnech, - Spoj jede v pracovních dnech,