DETAIL spoje: 530341 / 2

Základní informace:

Linka: 530341IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Frýdštejn-Turnov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 28 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 9) SM 3001  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 26 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 10) SM 3001  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 25 3 km Turnov,,Šroubárny SM 3001  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 24 3 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53569 23 4 km Turnov,,Vesecko hl.sil. SM 3001  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37137 21 5 km Turnov,Malý Rohozec,pivovar SM 3001  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13010 20 6 km Jenišovice,,Steblík JN 3040  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13008 19 7 km Jenišovice,, JN 3040  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14148 16 8 km Frýdštejn,Kaškovice, JN 1021  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30135 15 9 km Frýdštejn,Roudný, JN 1021  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39929 14 10 km Frýdštejn,Voděrady, JN 1021  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7935 13 12 km Frýdštejn,,náves (stanoviště 2) JN 1021  4:51  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7934 12 13 km Frýdštejn,,na Barborce JN 1021  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30703 11 15 km Pulečný,Kopanina,rozhledna JN 1022  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30701 10 16 km Pulečný,Klíčnov, JN 1022  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5371 9 18 km Dalešice,, JN 1022  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5372 8 19 km Dalešice,,na kopci JN 1022  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20485 7 20 km Maršovice,,odb. JN 1017  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 6 21 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 5 22 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 4 23 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 3 24 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 25 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. JN 1001  5:12 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,