DETAIL spoje: 530341 / 29

Základní informace:

Linka: 530341IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Frýdštejn-Turnov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

530341 / 29

Základní informace:

Linka: 530341IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Frýdštejn-Turnov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

530341 / 29

Základní informace:

Linka: 530341IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Frýdštejn-Turnov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 7) JN 1001 22:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 3 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 4 2 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 5 3 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 6 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001 22:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20485 7 5 km Maršovice,,odb. JN 1017 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5372 8 6 km Dalešice,,na kopci JN 1022 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5371 9 7 km Dalešice,, JN 1022 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30701 10 9 km Pulečný,Klíčnov, JN 1022 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30703 11 10 km Pulečný,Kopanina,rozhledna JN 1022 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7934 12 12 km Frýdštejn,,na Barborce JN 1021 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7935 13 13 km Frýdštejn,,náves (stanoviště 1) JN 1021 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39929 14 15 km Frýdštejn,Voděrady, JN 1021 22:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39929 14 15 km Frýdštejn,Voděrady, JN 1021 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30135 15 16 km Frýdštejn,Roudný, JN 1021 22:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14148 16 17 km Frýdštejn,Kaškovice, JN 1021 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31477 18 18 km Frýdštejn,Sestroňovice,odb. JN 1021 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13008 19 18 km Jenišovice,, JN 3040 22:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13009 19 20 km Jenišovice,,Marjánka JN 3040 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13008 20 21 km Jenišovice,, JN 3040 22:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13010 20 19 km Jenišovice,,Steblík JN 3040 22:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13010 21 22 km Jenišovice,,Steblík JN 3040 22:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37137 21 20 km Turnov,Malý Rohozec,pivovar SM 3001 22:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37137 22 23 km Turnov,Malý Rohozec,pivovar SM 3001 22:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53569 23 21 km Turnov,,Vesecko hl.sil. SM 3001 22:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 24 22 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 22:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53569 24 24 km Turnov,,Vesecko hl.sil. SM 3001 22:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 25 23 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 22:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 25 25 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 22:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 26 26 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 22:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 26 24 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 22:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 27 27 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001 23:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 28 25 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001 23:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 29 28 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001 23:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech, - Spoj jede v pracovních dnech, - Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018