DETAIL spoje: 530341 / 43

Základní informace:

Linka: 530341IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Frýdštejn-Turnov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 7) JN 1001  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 3 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 4 2 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 5 3 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 6 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20485 7 5 km Maršovice,,odb. JN 1017  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5372 8 6 km Dalešice,,na kopci JN 1022 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5371 9 7 km Dalešice,, JN 1022  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30701 10 9 km Pulečný,Klíčnov, JN 1022 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30703 11 10 km Pulečný,Kopanina,rozhledna JN 1022 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7934 12 12 km Frýdštejn,,na Barborce JN 1021  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7935 13 13 km Frýdštejn,,náves (stanoviště 1) JN 1021  7:20  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39929 14 15 km Frýdštejn,Voděrady, JN 1021  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30135 15 16 km Frýdštejn,Roudný, JN 1021  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14148 16 17 km Frýdštejn,Kaškovice, JN 1021  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13008 19 18 km Jenišovice,, JN 3040  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13010 20 19 km Jenišovice,,Steblík JN 3040  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37137 21 20 km Turnov,Malý Rohozec,pivovar SM 3001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53569 23 21 km Turnov,,Vesecko hl.sil. SM 3001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 24 22 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 25 23 km Turnov,,Šroubárny SM 3001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 26 24 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 27 25 km Turnov,,u masny SM 3001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 28 26 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001  7:46 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019