DETAIL spoje: 530341 / 44

Základní informace:

Linka: 530341IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Frýdštejn-Turnov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 37106 28 0 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 9) SM 3001 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 26 2 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 10) SM 3001 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 25 3 km Turnov,,Šroubárny SM 3001 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 24 3 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53569 23 4 km Turnov,,Vesecko hl.sil. SM 3001 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37137 21 5 km Turnov,Malý Rohozec,pivovar SM 3001 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13010 20 6 km Jenišovice,,Steblík JN 3040 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13008 19 7 km Jenišovice,, JN 3040 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 14148 16 8 km Frýdštejn,Kaškovice, JN 1021 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30135 15 9 km Frýdštejn,Roudný, JN 1021 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39929 14 10 km Frýdštejn,Voděrady, JN 1021 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7935 13 12 km Frýdštejn,,náves (stanoviště 2) JN 1021 13:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 22.12.2018 do 2.1.2019, od 1.7.2019 do 1.9.2019