DETAIL spoje: 530341 / 7

Základní informace:

Linka: 530341IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Frýdštejn-Turnov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 7) JN 1001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 3 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 4 2 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 5 3 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 6 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 20485 7 5 km Maršovice,,odb. JN 1017  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5372 8 6 km Dalešice,,na kopci JN 1022  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5371 9 7 km Dalešice,, JN 1022  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30701 10 9 km Pulečný,Klíčnov, JN 1022  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30703 11 10 km Pulečný,Kopanina,rozhledna JN 1022  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7934 12 12 km Frýdštejn,,na Barborce JN 1021  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7935 13 13 km Frýdštejn,,náves (stanoviště 1) JN 1021  7:58  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 31477 17 14 km Frýdštejn,Sestroňovice,odb. JN 1021  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13009 18 16 km Jenišovice,,Marjánka JN 3040  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13008 19 17 km Jenišovice,, JN 3040  8:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13010 20 18 km Jenišovice,,Steblík JN 3040  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37137 21 19 km Turnov,Malý Rohozec,pivovar SM 3001  8:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53569 23 20 km Turnov,,Vesecko hl.sil. SM 3001  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37134 24 21 km Turnov,Hrubý Rohozec, SM 3001  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37129 25 22 km Turnov,,Šroubárny SM 3001  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 58512 26 23 km Turnov,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) SM 3001  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37125 27 25 km Turnov,,u masny SM 3001  8:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 37106 28 25 km Turnov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 3001  8:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,