DETAIL spoje: 530740 / 1

Základní informace:

Linka: 530740IDOS
Název: 740 Tanvald-Smržovka-Lučany n.Nisou-Jablonec n.Nisou-Liberec,,Prům.zóna JIH
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35427 1 0 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001  4:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 2 1 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001  4:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 3 2 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška (stanoviště 1) JN 7001  4:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 4 2 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 5 3 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010  4:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 9 5 km Smržovka,,Zvonková JN 7004  4:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 10 5 km Smržovka,,Střední Smržovka JN 7004  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 11 6 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 12 7 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 13 8 km Lučany n.Nisou,,Krojčenk JN 1018  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 14 9 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 15 9 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 16 11 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 17 11 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, (stanoviště 4) JN 1001  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51776 18 12 km Jablonec n.Nisou,,Spojovací JN 1001  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12438 19 12 km Jablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové JN 1001  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51773 20 13 km Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř JN 1001  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 23 14 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 24 15 km Jablonec n.Nisou,,Jablonex JN 1001  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51725 25 15 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička JN 1001  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 26 15 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola JN 1001  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51726 27 16 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena JN 1001  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12450 28 16 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh JN 1001  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51731 29 17 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského JN 1001  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 30 18 km Jablonec n.Nisou,,Na Roli JN 1001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 31 18 km Jablonec n.Nisou,,nem. JN 1001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51734 32 18 km Jablonec n.Nisou,,Petra Bezruče JN 1001  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51655 33 19 km Jablonec n.Nisou,,Liberecká JN 1001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 34 23 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 0001  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 34 23 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 1001  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51592 35 26 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel LI 0001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 36 31 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 37 32 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 39 33 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 40 33 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019