DETAIL spoje: 530740 / 6

Základní informace:

Linka: 530740IDOS
Název: 740 Tanvald-Smržovka-Lučany n.Nisou-Jablonec n.Nisou-Liberec,,Prům.zóna JIH
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 40 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 22:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 39 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 22:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 38 1 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 22:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 37 2 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51641 36 3 km Liberec,,Garáže ČSAD LI 0001 22:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51592 35 7 km Liberec,Vratislavice n.Nisou,kostel LI 0001 22:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 34 10 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 0001 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51591 34 10 km Jablonec n.Nisou,Proseč n.Nisou,pošta JN 1001 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51655 33 14 km Jablonec n.Nisou,,Liberecká JN 1001 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51734 32 15 km Jablonec n.Nisou,,Petra Bezruče JN 1001 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 31 15 km Jablonec n.Nisou,,nem. JN 1001 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 30 15 km Jablonec n.Nisou,,Na Roli JN 1001 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51731 29 16 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Želivského JN 1001 22:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12450 28 17 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh JN 1001 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51726 27 17 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena JN 1001 22:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 26 18 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola JN 1001 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51725 25 18 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička JN 1001 22:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 24 18 km Jablonec n.Nisou,,Jablonex JN 1001 22:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 23 19 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12428 21 20 km Jablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května JN 1001 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12438 19 20 km Jablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové JN 1001 22:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51776 18 21 km Jablonec n.Nisou,,Spojovací JN 1001 22:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 17 21 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, (stanoviště 3) JN 1001 22:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 16 22 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018 22:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 15 23 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018 22:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 14 24 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018 22:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 13 25 km Lučany n.Nisou,,Krojčenk JN 1018 23:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 12 26 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004 23:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 11 27 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004 23:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 10 27 km Smržovka,,Střední Smržovka JN 7004 23:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 9 28 km Smržovka,,Zvonková JN 7004 23:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 5 30 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 23:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 4 30 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 23:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 3 31 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška (stanoviště 2) JN 7001 23:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 2 32 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001 23:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 1 33 km Tanvald,,Terminál u žel.st. JN 7001 23:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019