DETAIL spoje: 530741 / 10

Základní informace:

Linka: 530741IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8443 39 0 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 7014  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 38 1 km Harrachov,,centrum SM 7014  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 37 2 km Harrachov,,sklárna SM 7014  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 36 3 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 35 5 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) SM 7013  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 34 6 km Kořenov,,odb. JN 7006  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 33 7 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 31 9 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 30 12 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 29 13 km Desná,,Sklář JN 7016  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 28 14 km Desná,,centrum JN 7016  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 27 15 km Tanvald,,ELP JN 7001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 26 16 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001  6:36  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 25 17 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001  6:43  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 24 18 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 23 18 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 22 19 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 21 20 km Smržovka,,Zvonková JN 7004  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 20 21 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 19 22 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 17 22 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 16 23 km Lučany n.Nisou,,Krojčenk JN 1018  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 15 24 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 14 25 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 13 26 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 12 27 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 8 28 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12432 7 28 km Jablonec n.Nisou,,Bižuterie JN 1001  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51784 6 29 km Jablonec n.Nisou,,U Přehrady JN 1001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 5 29 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 4 30 km Jablonec n.Nisou,,nem. JN 1001  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 3 30 km Jablonec n.Nisou,,Na Roli JN 1001  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47815 2 32 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna JN 1001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 36 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. JN 1001  7:34 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,