DETAIL spoje: 530741 / 10

Základní informace:

Linka: 530741IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8443 37 0 km Harrachov ,,aut.nádr. (stanoviště 1) JN 7014  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 36 1 km Harrachov ,,centrum JN 7014  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 35 2 km Harrachov ,,sklárna JN 7014  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 34 3 km Harrachov ,Nový Svět ,u Motejlků JN 7014  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 33 5 km Harrachov ,Nový Svět ,Na mýtě (stanoviště 2) JN 7013  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 32 6 km Kořenov ,,odb. JN 7006  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 31 7 km Kořenov ,,Údolní bouda JN 7006  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 30 9 km Kořenov ,Příchovice ,Motorest (stanoviště 1) JN 7006  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 29 12 km Desná ,,odb. (stanoviště 2) JN 7016  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 28 13 km Desná ,,Sklář JN 7016  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 27 14 km Desná ,,centrum JN 7016  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 26 15 km Tanvald ,,ELP (stanoviště 2) JN 7001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 25 16 km Tanvald ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001  6:36  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 24 17 km Tanvald ,,centrum (stanoviště 4) JN 7001  6:43  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 23 18 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Maška (stanoviště 1) JN 7001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 22 18 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,TENEO JN 7010  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 21 19 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Ráje JN 7010  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 20 20 km Smržovka ,,Zvonková JN 7004  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 19 21 km Smržovka ,,Střední Smržovka JN 7004  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 18 22 km Smržovka ,,žel.zast.Luční JN 7004  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 16 22 km Smržovka ,,nám.TGM JN 7004  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 15 23 km Lučany n.Nisou ,,Krojčenk JN 1018  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 14 24 km Lučany n.Nisou ,,Blaník JN 1018  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 13 25 km Lučany n.Nisou ,,Fatra JN 1018  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 12 26 km Lučany n.Nisou ,Jindřichov ,odb. JN 1018  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 11 27 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky , JN 1001  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 8 28 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky ,ELP (stanoviště 4) JN 1001  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 5 30 km Jablonec n.Nisou ,,Horní nám. JN 1001  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 4 31 km Jablonec n.Nisou ,,nem. JN 1001  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 3 31 km Jablonec n.Nisou ,,Na Roli JN 1001  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47815 2 33 km Jablonec n.Nisou ,Rýnovice ,prům.zóna JN 1001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 37 km Jablonec n.Nisou ,,aut.nádr. JN 1001  7:34 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech