DETAIL spoje: 530741 / 12

Základní informace:

Linka: 530741IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35416 24 0 km Tanvald ,,centrum (stanoviště 4) JN 7001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 23 1 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Maška (stanoviště 1) JN 7001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 22 1 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,TENEO JN 7010  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 21 2 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Ráje JN 7010  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 20 4 km Smržovka ,,Zvonková JN 7004  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 19 4 km Smržovka ,,Střední Smržovka JN 7004  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 18 5 km Smržovka ,,žel.zast.Luční JN 7004  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 16 6 km Smržovka ,,nám.TGM JN 7004  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 15 7 km Lučany n.Nisou ,,Krojčenk JN 1018  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 14 8 km Lučany n.Nisou ,,Blaník JN 1018  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 13 8 km Lučany n.Nisou ,,Fatra JN 1018  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 12 10 km Lučany n.Nisou ,Jindřichov ,odb. JN 1018  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 11 10 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky , JN 1001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 8 11 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky ,ELP (stanoviště 4) JN 1001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 5 13 km Jablonec n.Nisou ,,Horní nám. JN 1001  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 4 14 km Jablonec n.Nisou ,,nem. JN 1001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 3 14 km Jablonec n.Nisou ,,Na Roli JN 1001  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47815 2 16 km Jablonec n.Nisou ,Rýnovice ,prům.zóna JN 1001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 20 km Jablonec n.Nisou ,,aut.nádr. JN 1001  7:59 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech