DETAIL spoje: 530741 / 13

Základní informace:

Linka: 530741IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 5 1 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51784 6 2 km Jablonec n.Nisou,,U Přehrady JN 1001 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12432 7 2 km Jablonec n.Nisou,,Bižuterie JN 1001 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 8 3 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001 13:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 12 3 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 13 4 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 14 5 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018 13:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 15 6 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 16 7 km Lučany n.Nisou,,Krojčenk JN 1018 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 17 8 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 19 8 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 20 9 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 21 10 km Smržovka,,Zvonková JN 7004 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 22 11 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 23 12 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 24 12 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 25 13 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 13:32 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 26 14 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 13:37 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 27 15 km Tanvald,,ELP JN 7001 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 28 16 km Desná,,centrum JN 7016 13:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 29 17 km Desná,,Sklář JN 7016 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 30 18 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 13:48 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,