DETAIL spoje: 530741 / 14

Základní informace:

Linka: 530741IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35427 26 0 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 25 1 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001  9:53  9:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 24 2 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 23 2 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010  9:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 22 3 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 10:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 21 5 km Smržovka,,Zvonková JN 7004 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 20 5 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 19 6 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004 10:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56511 18 7 km Smržovka,,žel.st. JN 7004 10:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 17 7 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004 10:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 16 8 km Lučany n.Nisou,,Krojčenk JN 1018 10:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 15 9 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018 10:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 14 10 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 13 11 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 12 12 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001 10:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12438 11 13 km Jablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové JN 1001 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51773 10 14 km Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř JN 1001 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 14 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. JN 1001 10:23 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,