DETAIL spoje: 530741 / 17

Základní informace:

Linka: 530741IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47815 2 4 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna JN 1001 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 3 5 km Jablonec n.Nisou,,Na Roli JN 1001 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 4 5 km Jablonec n.Nisou,,nem. JN 1001 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 5 6 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51784 6 7 km Jablonec n.Nisou,,U Přehrady JN 1001 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12432 7 8 km Jablonec n.Nisou,,Bižuterie JN 1001 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 8 8 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 12 8 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 13 9 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 14 10 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 15 11 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 16 12 km Lučany n.Nisou,,Krojčenk JN 1018 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 17 13 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 19 14 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 20 14 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 21 15 km Smržovka,,Zvonková JN 7004 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 22 17 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 23 17 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 24 18 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 25 19 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 14:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,