DETAIL spoje: 530741 / 17

Základní informace:

Linka: 530741IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou ,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47815 2 4 km Jablonec n.Nisou ,Rýnovice ,prům.zóna JN 1001 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 3 5 km Jablonec n.Nisou ,,Na Roli JN 1001 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 4 5 km Jablonec n.Nisou ,,nem. JN 1001 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 5 6 km Jablonec n.Nisou ,,Horní nám. JN 1001 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 8 8 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky ,ELP (stanoviště 3) JN 1001 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 11 8 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky , JN 1001 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 12 9 km Lučany n.Nisou ,Jindřichov ,odb. JN 1018 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 13 10 km Lučany n.Nisou ,,Fatra JN 1018 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 14 11 km Lučany n.Nisou ,,Blaník JN 1018 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 15 12 km Lučany n.Nisou ,,Krojčenk JN 1018 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 16 13 km Smržovka ,,nám.TGM JN 7004 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 18 13 km Smržovka ,,žel.zast.Luční JN 7004 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 19 14 km Smržovka ,,Střední Smržovka JN 7004 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 20 15 km Smržovka ,,Zvonková JN 7004 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 21 16 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Ráje JN 7010 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 22 17 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,TENEO JN 7010 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 23 17 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Maška (stanoviště 2) JN 7001 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 24 18 km Tanvald ,,centrum (stanoviště 2) JN 7001 14:54 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech