DETAIL spoje: 530741 / 2

Základní informace:

Linka: 530741IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 5566 29 0 km Desná ,,odb. (stanoviště 2) JN 7016  4:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 28 1 km Desná ,,Sklář JN 7016  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 27 2 km Desná ,,centrum JN 7016  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 26 3 km Tanvald ,,ELP (stanoviště 2) JN 7001  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 25 4 km Tanvald ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001  4:51  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 24 5 km Tanvald ,,centrum (stanoviště 4) JN 7001  4:55  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 23 5 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Maška (stanoviště 1) JN 7001  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 22 6 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,TENEO JN 7010  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 21 7 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Ráje JN 7010  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 20 8 km Smržovka ,,Zvonková JN 7004  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 19 9 km Smržovka ,,Střední Smržovka JN 7004  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 18 10 km Smržovka ,,žel.zast.Luční JN 7004  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 16 10 km Smržovka ,,nám.TGM JN 7004  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 15 11 km Lučany n.Nisou ,,Krojčenk JN 1018  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 14 12 km Lučany n.Nisou ,,Blaník JN 1018  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 13 13 km Lučany n.Nisou ,,Fatra JN 1018  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 12 14 km Lučany n.Nisou ,Jindřichov ,odb. JN 1018  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 11 15 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky , JN 1001  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 8 16 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky ,ELP (stanoviště 4) JN 1001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 5 18 km Jablonec n.Nisou ,,Horní nám. JN 1001  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 4 19 km Jablonec n.Nisou ,,nem. JN 1001  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 3 19 km Jablonec n.Nisou ,,Na Roli JN 1001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47815 2 21 km Jablonec n.Nisou ,Rýnovice ,prům.zóna JN 1001  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 25 km Jablonec n.Nisou ,,aut.nádr. JN 1001  5:40 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech