DETAIL spoje: 530741 / 20

Základní informace:

Linka: 530741IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 5566 30 0 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 29 1 km Desná,,Sklář JN 7016 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 28 2 km Desná,,centrum JN 7016 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 27 3 km Tanvald,,ELP JN 7001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 26 4 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 25 5 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001 14:20 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 24 5 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 23 6 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 22 7 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 21 8 km Smržovka,,Zvonková JN 7004 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 20 9 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 19 10 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 17 10 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 16 11 km Lučany n.Nisou,,Krojčenk JN 1018 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 15 12 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 14 13 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 13 14 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 12 15 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12438 11 16 km Jablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové JN 1001 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51773 10 17 km Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř JN 1001 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 17 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. JN 1001 14:50 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,