DETAIL spoje: 530741 / 3

Základní informace:

Linka: 530741IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou ,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 5 1 km Jablonec n.Nisou ,,Horní nám. JN 1001  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 8 3 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky ,ELP (stanoviště 3) JN 1001  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 11 3 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky , JN 1001  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 12 4 km Lučany n.Nisou ,Jindřichov ,odb. JN 1018  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 13 5 km Lučany n.Nisou ,,Fatra JN 1018  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 14 6 km Lučany n.Nisou ,,Blaník JN 1018  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 15 7 km Lučany n.Nisou ,,Krojčenk JN 1018  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 16 8 km Smržovka ,,nám.TGM JN 7004  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 18 8 km Smržovka ,,žel.zast.Luční JN 7004  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 19 9 km Smržovka ,,Střední Smržovka JN 7004  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 20 10 km Smržovka ,,Zvonková JN 7004  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 21 11 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Ráje JN 7010  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 22 12 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,TENEO JN 7010  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 23 12 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Maška (stanoviště 2) JN 7001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 24 13 km Tanvald ,,centrum (stanoviště 2) JN 7001  5:14  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 25 14 km Tanvald ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  5:19  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 26 15 km Tanvald ,,ELP (stanoviště 1) JN 7001  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 27 16 km Desná ,,centrum JN 7016  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 28 17 km Desná ,,Sklář JN 7016  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 29 18 km Desná ,,odb. (stanoviště 1) JN 7016  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 30 21 km Kořenov ,Příchovice ,Motorest (stanoviště 2) JN 7006  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 31 23 km Kořenov ,,Údolní bouda JN 7006  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 32 24 km Kořenov ,,odb. JN 7006  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 33 25 km Harrachov ,Nový Svět ,Na mýtě (stanoviště 1) JN 7013  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 34 27 km Harrachov ,Nový Svět ,u Motejlků JN 7014  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 35 28 km Harrachov ,,sklárna JN 7014  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 36 29 km Harrachov ,,centrum JN 7014  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 37 30 km Harrachov ,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 7014  5:51 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech