DETAIL spoje: 530741 / 32

Základní informace:

Linka: 530741IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 28891 31 0 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 30 3 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 21:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 29 4 km Desná,,Sklář JN 7016 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 28 5 km Desná,,centrum JN 7016 21:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 27 6 km Tanvald,,ELP JN 7001 21:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 26 7 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001 21:12 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 25 8 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001 21:16 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 24 9 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 23 10 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 22 10 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 21:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 21 12 km Smržovka,,Zvonková JN 7004 21:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 20 12 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 19 13 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004 21:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 17 14 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004 21:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 16 15 km Lučany n.Nisou,,Krojčenk JN 1018 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 15 16 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 14 16 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018 21:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 13 18 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018 21:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 12 18 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001 21:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 8 19 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001 21:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12432 7 19 km Jablonec n.Nisou,,Bižuterie JN 1001 21:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51784 6 20 km Jablonec n.Nisou,,U Přehrady JN 1001 21:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 5 20 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001 21:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 21 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. JN 1001 21:46 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 27.12.2018 do 31.12.2018