DETAIL spoje: 530741 / 32

Základní informace:

Linka: 530741IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 28891 30 0 km Kořenov ,Příchovice ,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 29 3 km Desná ,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 21:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 28 4 km Desná ,,Sklář JN 7016 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 27 5 km Desná ,,centrum JN 7016 21:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 26 6 km Tanvald ,,ELP (stanoviště 2) JN 7001 21:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 25 7 km Tanvald ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001 21:12 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 24 8 km Tanvald ,,centrum (stanoviště 4) JN 7001 21:16 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 23 9 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Maška (stanoviště 1) JN 7001 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 22 10 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,TENEO JN 7010 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 21 10 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Ráje JN 7010 21:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 20 12 km Smržovka ,,Zvonková JN 7004 21:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 19 12 km Smržovka ,,Střední Smržovka JN 7004 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 18 13 km Smržovka ,,žel.zast.Luční JN 7004 21:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 16 14 km Smržovka ,,nám.TGM JN 7004 21:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 15 15 km Lučany n.Nisou ,,Krojčenk JN 1018 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 14 16 km Lučany n.Nisou ,,Blaník JN 1018 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 13 16 km Lučany n.Nisou ,,Fatra JN 1018 21:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 12 18 km Lučany n.Nisou ,Jindřichov ,odb. JN 1018 21:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 11 18 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky , JN 1001 21:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 8 19 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky ,ELP (stanoviště 4) JN 1001 21:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 5 21 km Jablonec n.Nisou ,,Horní nám. JN 1001 21:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 22 km Jablonec n.Nisou ,,aut.nádr. JN 1001 21:46 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech

- nejede od 23.12.2023 do 1.1.2024