DETAIL spoje: 530741 / 6

Základní informace:

Linka: 530741IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35427 26 0 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 25 1 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001  5:16  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 24 2 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 23 2 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 22 3 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 21 5 km Smržovka,,Zvonková JN 7004  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 20 5 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 19 6 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 17 7 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 16 8 km Lučany n.Nisou,,Krojčenk JN 1018  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 15 9 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 14 9 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 13 11 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 12 11 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 8 12 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12432 7 12 km Jablonec n.Nisou,,Bižuterie JN 1001  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51784 6 13 km Jablonec n.Nisou,,U Přehrady JN 1001  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 5 13 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 14 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. JN 1001  5:51 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,