DETAIL spoje: 530741 / 7

Základní informace:

Linka: 530741IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 5 1 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51784 6 2 km Jablonec n.Nisou,,U Přehrady JN 1001  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12432 7 2 km Jablonec n.Nisou,,Bižuterie JN 1001  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 8 3 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 12 3 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 13 4 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 14 5 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 15 6 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 16 7 km Lučany n.Nisou,,Krojčenk JN 1018  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 17 8 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 19 8 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 20 9 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 21 10 km Smržovka,,Zvonková JN 7004  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 22 11 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 23 12 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 24 12 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 25 13 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001  6:35  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 26 14 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  6:40  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 27 15 km Tanvald,,ELP JN 7001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 28 16 km Desná,,centrum JN 7016  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 29 17 km Desná,,Sklář JN 7016  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 30 18 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016  6:49 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,