DETAIL spoje: 530741 / 8

Základní informace:

Linka: 530741IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35427 26 0 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 25 1 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001  6:11  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 24 2 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 23 2 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 22 3 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 21 5 km Smržovka,,Zvonková JN 7004  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 20 5 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 19 6 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 17 7 km Smržovka,,nám.TGM JN 7004  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 16 8 km Lučany n.Nisou,,Krojčenk JN 1018  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 15 9 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 14 9 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 13 11 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 12 11 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 8 12 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12432 7 12 km Jablonec n.Nisou,,Bižuterie JN 1001  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51784 6 13 km Jablonec n.Nisou,,U Přehrady JN 1001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 5 13 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 4 15 km Jablonec n.Nisou,,nem. JN 1001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 3 15 km Jablonec n.Nisou,,Na Roli JN 1001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47815 2 16 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna JN 1001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 20 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. JN 1001  6:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,