DETAIL spoje: 530741 / 8

Základní informace:

Linka: 530741IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Lučany n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35427 25 0 km Tanvald ,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 24 1 km Tanvald ,,centrum (stanoviště 4) JN 7001  6:11  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 23 2 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Maška (stanoviště 1) JN 7001  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 22 2 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,TENEO JN 7010  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 21 3 km Smržovka ,Dolní Smržovka ,u Ráje JN 7010  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 20 5 km Smržovka ,,Zvonková JN 7004  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 19 5 km Smržovka ,,Střední Smržovka JN 7004  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 18 6 km Smržovka ,,žel.zast.Luční JN 7004  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32292 16 7 km Smržovka ,,nám.TGM JN 7004  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19533 15 8 km Lučany n.Nisou ,,Krojčenk JN 1018  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 14 9 km Lučany n.Nisou ,,Blaník JN 1018  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 13 9 km Lučany n.Nisou ,,Fatra JN 1018  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 12 11 km Lučany n.Nisou ,Jindřichov ,odb. JN 1018  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 11 11 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky , JN 1001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 8 12 km Jablonec n.Nisou ,Jablonecké Paseky ,ELP (stanoviště 4) JN 1001  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 5 14 km Jablonec n.Nisou ,,Horní nám. JN 1001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 4 15 km Jablonec n.Nisou ,,nem. JN 1001  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 3 15 km Jablonec n.Nisou ,,Na Roli JN 1001  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47815 2 17 km Jablonec n.Nisou ,Rýnovice ,prům.zóna JN 1001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 21 km Jablonec n.Nisou ,,aut.nádr. JN 1001  6:55 IDOS

Časové omezení spoje:

  X  - jede v pracovních dnech