DETAIL spoje: 530742 / 11

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52475 1 0 km Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží JN 1001 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 12:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 3 1 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001 12:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12428 4 2 km Jablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května JN 1001 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 6 2 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 7 3 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 8 4 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 9 5 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 10 6 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23685 11 7 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016 12:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32289 12 8 km Smržovka,,prům.zóna JN 7004 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32294 13 8 km Smržovka,,sáňkařská dráha JN 7004 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32295 14 10 km Smržovka,,Bílý mlýn JN 7004 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 22 10 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004 12:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 23 10 km Smržovka,,Zvonková JN 7004 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 24 11 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 25 12 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 12:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 26 12 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 27 13 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 12:55 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 28 14 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 13:00 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 29 15 km Tanvald,,ELP JN 7001 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 30 16 km Desná,,centrum JN 7016 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 31 17 km Desná,,Sklář JN 7016 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 32 18 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 33 21 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 35 23 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 36 24 km Kořenov,,odb. JN 7006 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 37 25 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 38 27 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 13:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 39 28 km Harrachov,,sklárna SM 7014 13:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 40 29 km Harrachov,,centrum SM 7014 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 41 30 km Harrachov,,aut.nádr. SM 7014 13:33 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,