DETAIL spoje: 530742 / 13

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: 742 Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52475 1 0 km Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží JN 1001 13:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 13:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 3 1 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001 13:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12428 4 2 km Jablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května JN 1001 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 6 2 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 7 3 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001 13:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 8 4 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 9 5 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016 13:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 10 5 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23685 11 6 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32289 12 7 km Smržovka,,prům.zóna JN 7004 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32294 13 7 km Smržovka,,sáňkařská dráha JN 7004 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32295 14 9 km Smržovka,,Bílý mlýn JN 7004 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 21 9 km Smržovka,,Střední Smržovka JN 7004 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 22 10 km Smržovka,,Zvonková JN 7004 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 23 11 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 24 12 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 25 12 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška (stanoviště 2) JN 7001 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 26 13 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 14:09 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 27 14 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 14:15 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 28 15 km Tanvald,,ELP (stanoviště 1) JN 7001 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 29 16 km Desná,,centrum JN 7016 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 30 17 km Desná,,Sklář JN 7016 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 31 18 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 32 22 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56799 33 23 km Kořenov,,škola JN 7006 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 34 23 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 35 24 km Kořenov,,odb. JN 7006 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 36 25 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 37 27 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 38 28 km Harrachov,,sklárna SM 7014 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 39 29 km Harrachov,,centrum SM 7014 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 40 30 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště V) SM 7014 14:48 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,