DETAIL spoje: 530742 / 16

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8443 39 0 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 1) JN 7014 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 38 1 km Harrachov,,centrum JN 7014 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 37 2 km Harrachov,,sklárna JN 7014 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 36 3 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků JN 7014 13:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 35 5 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) JN 7013 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 34 6 km Kořenov,,odb. JN 7006 13:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 33 7 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 13:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 31 9 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 13:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 30 12 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 13:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 29 13 km Desná,,Sklář JN 7016 13:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 28 14 km Desná,,centrum JN 7016 13:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 27 15 km Tanvald,,ELP (stanoviště 2) JN 7001 13:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 26 16 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001 13:38 13:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 25 17 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001 13:42 13:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 24 18 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška (stanoviště 1) JN 7001 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 23 18 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 22 19 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 21 20 km Smržovka,,Zvonková JN 7004 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 20 21 km Smržovka,,Střední Smržovka JN 7004 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 19 22 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64397 17 22 km Smržovka,,Lidické nám. JN 7004 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64400 16 22 km Smržovka,,škola JN 7004 14:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64398 15 23 km Smržovka,,Horní Ves JN 7004 14:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64399 14 24 km Smržovka,,pramen Nisy JN 7004 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23685 10 24 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 9 25 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 8 26 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 7 27 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 6 28 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 5 28 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51773 4 29 km Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř JN 1001 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 3 30 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 30 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52475 1 31 km Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží JN 1001 14:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,