DETAIL spoje: 530742 / 20

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: 742 Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8443 40 0 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 7014 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 39 1 km Harrachov,,centrum SM 7014 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 38 2 km Harrachov,,sklárna SM 7014 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 37 3 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 36 5 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) SM 7013 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 35 6 km Kořenov,,odb. JN 7006 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 34 7 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 15:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 32 9 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 15:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 31 12 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 30 13 km Desná,,Sklář JN 7016 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 29 14 km Desná,,centrum JN 7016 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 28 15 km Tanvald,,ELP (stanoviště 2) JN 7001 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 27 16 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001 15:38 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 26 17 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001 15:42 15:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 25 18 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška (stanoviště 1) JN 7001 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 24 18 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 23 19 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 22 20 km Smržovka,,Zvonková JN 7004 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 21 21 km Smržovka,,Střední Smržovka JN 7004 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 20 22 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64397 18 22 km Smržovka,,Lidické nám. JN 7004 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64400 17 22 km Smržovka,,škola JN 7004 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64398 16 23 km Smržovka,,Horní Ves JN 7004 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64399 15 24 km Smržovka,,pramen Nisy JN 7004 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23685 11 24 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 10 25 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 9 26 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 8 27 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 7 28 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 6 28 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51773 5 29 km Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř JN 1001 16:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 3 30 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 30 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52475 1 31 km Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží JN 1001 16:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,