DETAIL spoje: 530742 / 22

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8443 41 0 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 7014 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 40 1 km Harrachov,,centrum SM 7014 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 39 2 km Harrachov,,sklárna SM 7014 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 38 3 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 37 5 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) SM 7013 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 36 6 km Kořenov,,odb. JN 7006 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 35 7 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 33 9 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 32 12 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 16:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 31 13 km Desná,,Sklář JN 7016 16:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 30 14 km Desná,,centrum JN 7016 16:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 29 15 km Tanvald,,ELP JN 7001 16:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 28 16 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001 16:42 16:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 27 17 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001 16:45 16:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 26 18 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001 16:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 25 18 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 24 19 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 16:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 23 20 km Smržovka,,Zvonková JN 7004 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 22 21 km Smržovka,,Střední Smržovka JN 7004 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32295 14 21 km Smržovka,,Bílý mlýn JN 7004 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32294 13 22 km Smržovka,,sáňkařská dráha JN 7004 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32289 12 23 km Smržovka,,prům.zóna JN 7004 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23685 11 23 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 10 24 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 9 25 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 8 26 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 7 27 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 6 27 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001 17:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51773 5 28 km Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř JN 1001 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 3 29 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001 17:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 29 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52475 1 30 km Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží JN 1001 17:19 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,