DETAIL spoje: 530742 / 23

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: 742 Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 3 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12428 4 1 km Jablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května JN 1001 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 6 1 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 7 2 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 8 3 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 9 4 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 10 5 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23685 11 6 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64399 15 7 km Smržovka,,pramen Nisy JN 7004 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64398 16 8 km Smržovka,,Horní Ves JN 7004 19:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64400 17 9 km Smržovka,,škola JN 7004 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64397 18 9 km Smržovka,,Lidické nám. JN 7004 19:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 20 10 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 21 11 km Smržovka,,Střední Smržovka JN 7004 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 22 11 km Smržovka,,Zvonková JN 7004 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 23 12 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 24 13 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 25 13 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška (stanoviště 2) JN 7001 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 26 14 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 27 15 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 19:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019