DETAIL spoje: 530742 / 3

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52475 1 0 km Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží JN 1001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 3 1 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12428 4 2 km Jablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května JN 1001  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 6 2 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 7 3 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 8 4 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 9 5 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 10 6 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23685 11 7 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016  6:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64399 16 8 km Smržovka,,pramen Nisy JN 7004  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64398 17 9 km Smržovka,,Horní Ves JN 7004  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64400 18 10 km Smržovka,,škola JN 7004  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64397 19 10 km Smržovka,,Lidické nám. JN 7004  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32297 21 11 km Smržovka,,žel.zast.Luční JN 7004  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 22 12 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 23 12 km Smržovka,,Zvonková JN 7004  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 24 13 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 25 14 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 26 14 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 27 15 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001  7:12  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 28 16 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  7:16  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 29 17 km Tanvald,,ELP JN 7001  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 30 18 km Desná,,centrum JN 7016  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 31 19 km Desná,,Sklář JN 7016  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 32 20 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 33 23 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56799 34 24 km Kořenov,,škola JN 7006  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 35 24 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 36 25 km Kořenov,,odb. JN 7006  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 37 26 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 38 28 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 39 29 km Harrachov,,sklárna SM 7014  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 40 30 km Harrachov,,centrum SM 7014  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 41 31 km Harrachov,,aut.nádr. SM 7014  7:48 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,