DETAIL spoje: 530742 / 5

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: 742 Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52475 1 0 km Jablonec n.Nisou,,hlavní nádraží JN 1001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 2 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 3 1 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12428 4 2 km Jablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května JN 1001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 6 2 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 7 3 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 8 4 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 9 5 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 10 5 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23685 11 6 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32289 12 7 km Smržovka,,prům.zóna JN 7004  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32294 13 7 km Smržovka,,sáňkařská dráha JN 7004  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32295 14 9 km Smržovka,,Bílý mlýn JN 7004  7:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 21 9 km Smržovka,,Střední Smržovka JN 7004  8:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 22 10 km Smržovka,,Zvonková JN 7004  8:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 23 11 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 24 12 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010  8:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 25 12 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška (stanoviště 2) JN 7001  8:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 26 13 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001  8:09  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 27 14 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  8:15  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 28 15 km Tanvald,,ELP (stanoviště 1) JN 7001  8:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 29 16 km Desná,,centrum JN 7016  8:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 30 17 km Desná,,Sklář JN 7016  8:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 31 18 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016  8:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 32 21 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 34 23 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 35 24 km Kořenov,,odb. JN 7006  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 36 25 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013  8:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 37 27 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 38 28 km Harrachov,,sklárna SM 7014  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 39 29 km Harrachov,,centrum SM 7014  8:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 40 30 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště V) SM 7014  8:48 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,