DETAIL spoje: 530742 / 51

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35416 27 0 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 28 1 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 15:35 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 29 2 km Tanvald,,ELP JN 7001 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 30 3 km Desná,,centrum JN 7016 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 31 4 km Desná,,Sklář JN 7016 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 32 5 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 33 8 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 35 10 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 36 11 km Kořenov,,odb. JN 7006 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 37 12 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 38 14 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 39 15 km Harrachov,,sklárna SM 7014 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 40 16 km Harrachov,,centrum SM 7014 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 41 17 km Harrachov,,aut.nádr. SM 7014 16:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,