DETAIL spoje: 530742 / 51

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35416 25 0 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 26 1 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 15:35 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 27 2 km Tanvald,,ELP (stanoviště 1) JN 7001 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 28 3 km Desná,,centrum JN 7016 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 29 4 km Desná,,Sklář JN 7016 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 30 5 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 31 8 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 33 10 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 34 11 km Kořenov,,odb. JN 7006 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 35 12 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) JN 7013 15:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 36 14 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků JN 7014 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 37 15 km Harrachov,,sklárna JN 7014 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 38 16 km Harrachov,,centrum JN 7014 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 39 17 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 7014 16:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020