DETAIL spoje: 530742 / 53

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: 742 Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35416 26 0 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 27 1 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001 18:37 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 28 2 km Tanvald,,ELP (stanoviště 1) JN 7001 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 29 3 km Desná,,centrum JN 7016 18:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 30 4 km Desná,,Sklář JN 7016 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 31 5 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 32 8 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 34 10 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 35 11 km Kořenov,,odb. JN 7006 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 36 12 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 37 14 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 38 15 km Harrachov,,sklárna SM 7014 19:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 39 16 km Harrachov,,centrum SM 7014 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 40 17 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště V) SM 7014 19:06 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019