DETAIL spoje: 530742 / 54

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: 742 Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8443 40 0 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 1) SM 7014 21:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 39 1 km Harrachov,,centrum SM 7014 22:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 38 2 km Harrachov,,sklárna SM 7014 22:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 37 3 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014 22:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 36 5 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) SM 7013 22:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 35 6 km Kořenov,,odb. JN 7006 22:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 34 7 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 22:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 32 9 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 22:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 31 12 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 22:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 30 13 km Desná,,Sklář JN 7016 22:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 29 14 km Desná,,centrum JN 7016 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 28 15 km Tanvald,,ELP (stanoviště 2) JN 7001 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 27 16 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001 22:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 26 17 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001 22:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019