DETAIL spoje: 530742 / 54

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 8443 39 0 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště 1) JN 7014 21:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 38 1 km Harrachov,,centrum JN 7014 22:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 37 2 km Harrachov,,sklárna JN 7014 22:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 36 3 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků JN 7014 22:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 35 5 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 2) JN 7013 22:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 34 6 km Kořenov,,odb. JN 7006 22:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 33 7 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006 22:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 31 9 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 1) JN 7006 22:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 30 12 km Desná,,odb. (stanoviště 2) JN 7016 22:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 29 13 km Desná,,Sklář JN 7016 22:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 28 14 km Desná,,centrum JN 7016 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 27 15 km Tanvald,,ELP (stanoviště 2) JN 7001 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 26 16 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001 22:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 25 17 km Tanvald,,centrum (stanoviště 4) JN 7001 22:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020