DETAIL spoje: 530742 / 7

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 3 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001  8:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51773 4 1 km Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř JN 1001  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 5 1 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 6 2 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001  8:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 7 3 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 8 4 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 9 4 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016  8:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23685 10 5 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32289 11 6 km Smržovka,,prům.zóna JN 7004  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32294 12 6 km Smržovka,,sáňkařská dráha JN 7004  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32295 13 8 km Smržovka,,Bílý mlýn JN 7004  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 20 8 km Smržovka,,Střední Smržovka JN 7004  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 21 9 km Smržovka,,Zvonková JN 7004  9:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 22 10 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 23 11 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 24 11 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška (stanoviště 2) JN 7001  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 25 12 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001  9:09  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 26 13 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  9:15  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 27 14 km Tanvald,,ELP (stanoviště 1) JN 7001  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 28 15 km Desná,,centrum JN 7016  9:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 29 16 km Desná,,Sklář JN 7016  9:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 30 17 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016  9:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 31 20 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 33 21 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 34 22 km Kořenov,,odb. JN 7006  9:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 35 24 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) JN 7013  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 36 26 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků JN 7014  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 37 27 km Harrachov,,sklárna JN 7014  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 38 28 km Harrachov,,centrum JN 7014  9:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 39 29 km Harrachov,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 7014  9:48 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,