DETAIL spoje: 530742 / 7

Základní informace:

Linka: 530742IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Nová Ves n.Nisou-Smržovka-Tanvald-Desná-Harrachov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 3 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 12) JN 1001  8:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12428 4 1 km Jablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května JN 1001  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 6 1 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 7 2 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001  8:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 8 3 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 9 4 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 10 5 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016  8:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23685 11 6 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32289 12 7 km Smržovka,,prům.zóna JN 7004  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32294 13 7 km Smržovka,,sáňkařská dráha JN 7004  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32295 14 9 km Smržovka,,Bílý mlýn JN 7004  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32293 22 9 km Smržovka,Střední Smržovka, JN 7004  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56801 23 9 km Smržovka,,Zvonková JN 7004  9:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55014 24 10 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Ráje JN 7010  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32296 25 11 km Smržovka,Dolní Smržovka,TENEO JN 7010  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 57659 26 11 km Smržovka,Dolní Smržovka,u Maška JN 7001  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 27 12 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001  9:09  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 28 13 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 7001  9:15  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35426 29 14 km Tanvald,,ELP JN 7001  9:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52751 30 15 km Desná,,centrum JN 7016  9:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5569 31 16 km Desná,,Sklář JN 7016  9:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 5566 32 17 km Desná,,odb. (stanoviště 1) JN 7016  9:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 28891 33 20 km Kořenov,Příchovice,Motorest (stanoviště 2) JN 7006  9:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15418 35 22 km Kořenov,,Údolní bouda JN 7006  9:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 15417 36 23 km Kořenov,,odb. JN 7006  9:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8448 37 24 km Harrachov,Nový Svět,Na mýtě (stanoviště 1) SM 7013  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8450 38 26 km Harrachov,Nový Svět,u Motejlků SM 7014  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8446 39 27 km Harrachov,,sklárna SM 7014  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8444 40 28 km Harrachov,,centrum SM 7014  9:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8443 41 29 km Harrachov,,aut.nádr. SM 7014  9:48 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,